Ostatní projekty

Profesní fotografie

Pro jednotlivce

Ideální pro uchazeče o práci – trendem dnešní doby je zasílání životopisu včetně své fotografie. Pokud chcete udělat dojem, je třeba zapracovat na reprezentativní fotografii. Taktéž je možné tento druh fotografií použít jako svou profilovou fotografii na firemním intranetu nebo emailu.

Pro skupiny lidí nebo celé firmy

Při náboru nových zaměstnanců nebo obnovení stávajících zaměstnaneckých fotografií. Fotografie je možné použít na intranet, do emailu nebo např. na zaměstnanecké karty.

Nový projekt – Meet Me In Prague

Při vzniku nového projektu typu Speed dating jsem byla oslovena s prosbou o nafocení fotogafií pro prezentaci firmy. Focení probíhalo v prostorech kavárny, kde seznamovací večery probíhají. Úkolem bylo zachytit princip seznámení u stolečku a zároveň uchovat anonymitu fotografovaných.

Charitativní akce – Dračí lodě

V rámci 19th Prague Dragon Boat Festival 2016 jsem se jako fotografka zúčastnila charitativního závodu Dračích lodí party Penzijní společnosti České spořitelny, a. s., která jela za Život 90. S mottem “Jedu za penzisty” na zeleném tričku jsme se stali skvělými závodníky. V rámci prvního závodu, který kdy vůbec tito zdatní zaměstnanci, ale i zaměstnankyně jeli, vybojovali krásné 6. místo z celkových 25 lodí.

Otevření muzea – Muzeum Filmových Legend

Bylo mi ctí fotit 1. den otevření Film Legends Muzeum. Původně byla tato tato pozoruhodná výstava v Praze, až později se přesunula do lázeňského města Poděbrady. Firma, která se pyšní jedinečností svého druhu v Evropě i nyní využívá mé fotografie jako svou prezentaci v novinách, na webu, sociálních sítích i na slevových portálech.

Produktové fotografie trochu jinak – Alavis

V rámci focení pro firmu Alavis dělal psí kusy, stál, běhal, skákal, ležel a držel výrobek můj vlastní pes 🙂  Alavis používáme a je to produkt, kterému opravdu věřím. Byla jsem proto nadšená, když mě oslovil zástupce společnosti s prosbou o nafocení několika reprezentativních fotek.