O mně

Simča… Těší mě 🙂

Jsem kutnohorská rodačka, ale moje srdcovka je Čáslav, kde jsem vyrůstala. Právě teď jsem už nějaký ten pátek pražská naplavenina.

Focení a fotky jako takové mě zajímaly už od malička. Za peníze z mé první brigády jsem si pořídila svůj první digitál a náhodně cvakala vše kolem.

Vážně jsem ale focení začala brát až s pořízením černého chlupáče z útulku. Miluji ho celým svým srdcem a chtěla jsem zachytit co nejvíce okamžiků s ním a tak se stal Ronnie mým TOP modelem.

Postupně se mě začali ptát i přátelé, zda bych je neblejskla a tak jsem se dostala přes focení zvířátek a jejich páníčků i k portrétům a časem i ke svatbám.

V současné době se věnuji focení portrétů, svateb, rodin, zvířátek dvounohých i čtyřnohých 🙂 Focení pro mě nikdy není “z povinnosti” nacvakat a odevzdat hromadu “takových nijakých” fotek. Naopak! Na každé focení si vyhradím dostatek času a povětšinou probíhá formou procházky a povídání si. Pomáhá mi to se více naladit na Vaši vlnu a fotit přirozeně to, jak se cítíte nejlépe.